Jak poderwać dziewczynę?Przez ostatnie 10 lat pojawiło się wiele książek, wiele kursów, szkoleń oraz seminariów o podrywaniu i uwodzeniu. Czy to w Polsce, czy to zagranicą znaleźć można setki stron i forum, które są poświęcone w mniejszym lub większym stopniu temu, jak poderwać dziewczynę? Niestety, większość z nich udostępnia tylko strzępki informacji, dzięki czemu wielu facetów po ich przeczytaniu nie otrzymuje żadnych rezultatów. I nic w tym przecież dziwnego, bo nie można nauczyć się pływać machając tylko rękoma, gdy kompletnie zapomina się o nogach.

Pomysł na stworzenie tego bloga wpadł mi do głowy zaledwie kilka tygodni temu. Sam pamiętam czasy, gdy zabierałem pewną uroczą dziewczynę do kina czy klubu obsypując ją kwiatami, a na końcu otrzymałem tekst, abyśmy zostali przyjaciółmi. Zresztą, czy jest ktoś, kto go nigdy wcześniej nie słyszał?

Od tej pamiętnej chwili minęło sporo czasu. Dziś, jak nigdy dotąd rozumie, jak ważne dla faceta są umiejętności podrywania i uwodzenia kobiet, gdyż wpływają one na nasze całe życie. Bez względu na to, czy jest to kariera, czy umiejętność szybkiego załatwiania spraw w urzędzie. Zapytasz, dlaczego?

Ponieważ w dłuższej perspektywie dzięki tym umiejętnością nauczysz się przede wszystkim pewności siebie, stojącej na wysokim poziomie komunikacji interpersonalnej (niewerbalnej i werbalnej) oraz zdasz sobie sprawę z tego, że na tym świecie można wszystko. Wystarczy tylko odpowiednia wiedza i trochę pracy.

Postaram się tutaj krok po kroku opisać schemat uwodzenia kobiet. Począwszy od pierwszego podejścia oraz pocałunku, a skończywszy na pierwszym seksie. Mogę Wam obiecać, że wszyscy, którzy będą tu często zaglądać, otrzymają dawką na prawdę solidnej wiedzy. Wiedzy, która zrobi ogromną różnicę nie tylko względem podrywania dziewczyn, ale także względem ich osobowości.

Już nigdy nic nie będzie takie same. Czego Wam z całego serca życzę.